O nas


~ Dowiedz się kim jesteśmy oraz jak pracujemy !

Szacuje się, że polski rynek e-commerce jest warty aż 51 miliardów złotych, a blisko 28 milionów Polaków nie wyobraża sobie innej formy zakupów niż ta online. Nic dziwnego, że w naszym kraju powstaje średnio 21 nowych sklepów internetowych. Każdego dnia! To wszystko sprawia, że Polska jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się rynkiem e-commerce w Europie.

Dlatego tak ważne jest, aby wyróżnić się w tym gąszczu biznesów online. A podstawą tego jest dobry i przemyślany content. I tutaj wkraczamy my!

Nasze doświadczenie:

Powiedzieć, że na tworzeniu treści dla handlu elektronicznego zjedliśmy zęby, to nie powiedzieć nic. Od 2013 roku wspieramy branżę e-commerce, tworząc dla niej inspirujące treści. Począwszy od komunikacji marki, przez teksty na bloga i opisy produktów - te liczymy już w setkach tysięcy. A dobre pióro i przekaz dla klienta zawsze wspieramy wiedzą i narzędziami z zakresu SEO.

Na co dzień pracujemy po polsku, ale inne języki nie są nam obce. Pracują dla nas native speakerzy z całego świata. Poza wysokimi kompetencjami językowymi mają dużą wiedzę marketingową, którą wykorzystują przy tworzeniu treści.

Mimo wieloletniego doświadczenia, wciąż się uczymy i szukamy nowych rozwiązań, a utartym schematom mówimy stanowcze “nie”!

Zapraszamy do współpracy!


8


lat
w branży


250 000


opisów
produktów


95 000


ilość
tekstów


20


różnych
języków
Czynniki motywujące do zakupów online. Dane liczone w %.


Skontaktuj się z nami:

Wyślij nam wiadomość za pomocą naszego formularza, mailowo, telefonicznie albo prześlij nam plik.

newsletter

Wyślij wiadomość:


  

newsletter Maksymalna wielkość
pliku to 300kb.

Udostępnij plik:


  


Preferujesz wysłać maila?

      

biuro@multicontent.pl


Czy może wolisz porozmawiać?

     

+48717591140